Helles Giebelzimmer Im Altbau

  • 18 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Gelegen op 5 minuten lopen van de St. Marien, hebben Helles Giebelzimmer Im Altbau Keulen appartementen gasten gemakkelijke toegang tot diverse toeristische attracties in de buurt. De accommodatie bij particulieren is gelegen op afstand van 9 km van Keulen Centraal treinstation en op een korte afstand van Frechener Weg busstation.

Helles Giebelzimmer Im Altbau appartementen hebben uitzicht op de tuin en beschikken over een zitruimte. Dit appartement biedt gasten de handige voorziening van een haardroger en handdoeken in de badkamer. Er is ook een apart toilet en een douche.

Voor degenen die hun eigen maaltijden willen koken, biedt Helles Giebelzimmer Im Altbau appartement zelfvoorzienende opties zoals koffie- en theefaciliteiten, een koelkast, keukengerei.

Gelegen op rijafstand van 15 minuten vanaf de Centrale moskee in Keulen, is het appartement ook op 10 minuten wandelen vanaf de parochiekerk Sint-Severin. De Lindenthaler Tierpark ligt op afstand van 4 km van de accommodatie.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Helles Giebelzimmer Im Altbau Keulen
Gaestehaus Hotel Wilms
Mobiele prijsaanbieding

Gaestehaus Hotel Wilms

9.1
Schitterend 82 beoordelingen
4.2 km van de accommodatie
USD 104 USD 94
per nacht
Messezimmer Naehe Zentrum
Mobiele prijsaanbieding

Messezimmer Naehe Zentrum

9.1
Schitterend 73 beoordelingen
5 km van de accommodatie
USD 114 USD 103
per nacht
Zimmer In Atelierwohnung
Mobiele prijsaanbieding

Zimmer In Atelierwohnung

8.5
Fantastisch 38 beoordelingen
5.3 km van de accommodatie
USD 80 USD 72
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Keulen-Bonn
    28 km

    Treinstations

    Central Station Cologne
    9 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    In de kamers

    • Verwarming
    • Zithoek
    • Koffie- en theefaciliteiten

    In de badkamer

    • Gratis toiletartikelen

    Ontwerp

    • Parketvloer

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Rookdetectors

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 17:00 tot 19:00
    Uitchecken: van 09:00 tot 11:00
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Helles Giebelzimmer Im Altbau appartement gelegen?
      Helles Giebelzimmer Im Altbau appartement is in de Weiden wijk van Keulen gesitueerd, binnen 7 km afstand van de Centrale moskee in Keulen.
    • Welke attracties liggen er in de buurt van Helles Giebelzimmer Im Altbau appartement?
      Populaire plekken in de buurt van Helles Giebelzimmer Im Altbau appartement zijn onder andere de Lindenthaler Tierpark, de Centrale moskee in Keulen, de parochiekerk Sint-Severin.
    • Hoeveel kost het om bij Helles Giebelzimmer Im Altbau appartement te verblijven?
      Een overnachting in Helles Giebelzimmer Im Altbau appartement kost €105.
    • Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van het appartement?
      Restaurants in de buurt van het appartement zijn onder andere Muffini en Nordsee restaurants, gelegen op ongeveer 7 minuten lopen.
    • Wat is de afmeting van Helles Giebelzimmer Im Altbau appartement?
      Helles Giebelzimmer Im Altbau appartement meet 18 m².

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Keulen-Bonn
    28 km

    Treinstations

    Central Station Cologne
    9 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Helles Giebelzimmer Im Altbau Keulen

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten